GALÉRIA

TÖRÖKBÁLINT
MÁJUS 22.

Dance “A” és “B” kategória
Dance Show verseny

 

KISKUNHALAS 
MÁJUS 15-16.

II. osztály “A” és “B” egyéni, II. osztály csapat
I. osztály egyéni, I. osztály csapat

 

HÓDMEZŐVÁSÁRHELY
ÁRPILIS 24-25.

II. osztály “A” és “B” egyéni, II. osztály csapat
I. osztály egyéni, I. osztály csapat

 

2020

SZOLNOK
SZEPTEMBER 12-13.

II. osztály “B” egyéni, II. osztály csapat
II. osztály “A” egyéni
I. osztály egyéni, I. osztály csapat

 

MÁRCIUS 7.

FARSANG KUPA

Budapest

 

 FITKID SZAKMAI TRÉNING

2020. február 1-2

 

 FITKID SÍTÁBOR

2020. 

 

2019.

TÖRÖKBÁLINT
2019.11.30.

Dance egyéni és Dance SHOW

 

BALATONFÜRED
EURÓPA KUPA

2019.10.25-27.

 

SZOLNOK
2019.10.05-06.

I. osztály egyéni, csapat, II. osztály egyéni, csapat

CEGLÉD
2019.06.01.

Diákolimpiai döntő “A” és “B” kategória döntő

HÓDMEZŐVÁSÁRHELY

2019.05.18.

I. osztály egyéni, II. osztály csapat

CSONGRÁD

2019.04.27.

Dance “B” kategória egyéni, Dance SHOW

BÉKÉSCSABA

2019.04.13.

II. osztály  “A” kategória egyéni, I. osztály csapat

SZOLNOK

2019.04.06.

I. osztály  egyéni, II. osztály csapat

BALATONFÜRED

2019.03.30.

Dance “A” kategória egyéni, II. osztály “B” kategória egyéni

SZENTES

2019.03.09.

Dance “B” kategória egyéni, Dance SHOW

BUDAPEST
FARSANG KUPA

2019.03.02.

II. osztály csapat, II. osztály egyéni, Dance egyéni és Dance SHOW

2018.

MÓRAHALOM

2018.12.09.

II. osztály “A” kategória egyéni, I. oszt. csapat

BALATONFÜRED

2018.10.20.

Dance “A” kategória egyéni, II. oszt. “B” kategória egyéni

2018.

TÖRÖKBÁLINT

2018.10.06.

Dance “B” kategória egyéni, Dance SHOW

BÉKÉSCSABA

2018.09.29.

Dance “B” kategória egyéni, Dance SHOW

MÓR

2018.05.26.

II. osztály “A” kategória egyéni, I. osztály csapat

KISKUNHALAS

2018.05.19.

I. osztály egyéni, II. osztály csapat

BALATONFÜRED

2018.04.28.

Dance “A” kategória egyéni, II. osztály “A” kategória egyéni

DABAS

2018.04.21.

II. osztály “A” kategória egyéni, I. osztály csapat verseny

SZOLNOK

2018.04.07.

I. osztály  egyéni, II. osztály csapat

CEGLÉD

2018.03.24.

Dance “A” kategória egyéni, II. osztály “B” kategória egyéni

CSONGRÁD

2018.03.10.

Dance “B” kategória egyéni, Dance Show

CEGLÉD

2017.09.30.

Dance “A” és II. osztály B egyéni

CESENATICO
NEMZETKÖZI EDZŐTÁBOR

2017.06.24-06.28.

KISKUNHALAS

2017.05.27.

‘B’ egyéni ‘A’ csoportos verseny

SZÉKESFEHÉRVÁR

2017.05.20.

‘A’ egyéni ‘B’ csoportos verseny

BALATONFÜRED

2017.04.30.

Dance & Dance SHOW

CSONGRÁD

2017.04.29.

Dance & Dance SHOW

BÉKÉSCSABA

2017.04.08.

‘A’ osztály csapat & ‘B’ osztály egyéni verseny

BUDAPEST

2017.03.19.

Dance & Dance SHOW

BUDAPEST

2017.03.18.

Dance & Dance SHOW

2016.

DABAS

2016.11.27.

HÓDMEZŐVÁSÁRHELY
EURÓPA KUPA

2016.10.29-10.30.

MÓR

2016.05.22.

“A” csapat, “B” egyéni

ALGYŐ

2016.05.08.

FitKid Dance & Dance Show

BUDAPEST

2016.05.07.

FitKid Dance & Dance Show

KISKUNLACHÁZA

2016.04.09.

“A” egyéni “B” csapat